Przejdź do treści

Ekrany akustyczne z płoty akustyczne

  • przez

ekrany akustyczne Kontrola hałasu za pomocą akustycznych ekranów biurowych

photo

ogrodzenia z paneli akustycznych

ekrany akustyczne Jako projektant akustyczny będziesz pracował z ekranami akustycznymi, barierami dźwiękochłonnymi, kontrolą hałasu, drzwiami akustycznymi i panelami akustycznymi. W tym artykule dowiesz się, jak ekrany akustyczne i bariery akustyczne mogą pomóc w poprawie środowiska biurowego. akustyczne ogrodzenie dźwiękowe Bariera dźwiękowa to rodzaj kontroli dźwięku i konstrukcji ściany akustycznej, która tworzy obudowę akustyczną, aby zapobiec niepożądanemu dźwiękowi przed wejściem do obszaru. Wiele firm, zarówno publicznych, jak i prywatnych, korzysta z kontroli hałasu i ścian akustycznych, aby chronić swoich pracowników i cenne mienie.

Ekrany akustyczne z płoty akustyczne

Ekrany akustyczne są zazwyczaj stosowane w celu zmniejszenia transmisji dźwięku w przestrzeni biurowej poprzez zmniejszenie ilości fal dźwiękowych, które podróżują do i z pomieszczenia. ekrany akustyczne Robią to poprzez odbijanie dźwięku, który przemieszcza się przez przestrzenie, w których obecni są ludzie, sprzęt i inne rzeczy. Fale dźwiękowe, jak można się domyślić, powodują echo i im mniej dźwięku, który jest przekazywany przez otwartą przestrzeń planu, tym bardziej spokojny będzie dla tych, którzy pracują w tej przestrzeni.

Ekrany akustyczne zabezpieczenie również prywatność również też bezlik harmonii .

Ekrany przeciwhałasowe występują w wielu formach i rodzajach. Można kupić ekrany akustyczne, które są stałe i nieprzepuszczalne dla wilgoci i ciepła, lub można kupić te, które są puste i mniej kosztowne. Popularny rodzaj bariery akustycznej jest teksturowane ekrany akustyczne, który jest zbudowany z sztachety PCV i ma teksturę dodaną do niego, który symuluje wygląd drewnianej, cegły lub kamienia ściany.

Ekrany akustyczne szczęśliwszy domek zawżdy troszkę rozstroju neuronów.

Istnieje wiele różnych firm, które produkują ekrany akustyczne. Niektóre z nich specjalizują się w tworzeniu ekranów akustycznych dla różnych zastosowań komercyjnych i przemysłowych. Firmy te mogą również pomóc w instalacji, jeśli nie jesteś w stanie zrobić tego na własną rękę. Na przykład, jeśli pracujesz w fabryce, gdzie hałasu masztachety są obecne, musisz mieć ekrany akustyczne, które mogą wytrzymać ciągłe uderzenia, które te masztachety mogą dać od siebie. Unikalny projekt niektórych ekranów pozwala na to, podczas gdy inne mogą mieć tylko taki wygląd, jakiego oczekujesz.

Jednym z głównych powodów, dla których ekrany akustyczne są tak popularne, jest to, że mogą być używane do niemal każdego zastosowania. Na przykład, jeśli masz okno w domu, który dostaje dużo ruchu, to należy rozważyć zakup ekranów biurowych, aby zapobiec przenikaniu dźwięku do domu. Jeśli masz hałas przychodzący do biura z wielu źródeł, to należy rozważyć zakup partycji biurowych lub ekranów akustycznych w celu zmniejszenia dźwięku, który jest picking up z różnych źródeł wewnątrz firmy. Jeśli chcesz stworzyć cichszą przestrzeń w swoim domu lub biurze, to powinieneś rozważyć zakup zasłon okiennych, które pasują do projektu ekranów akustycznych. W ten sposób wszystkie dźwięki dochodzące do domu zostaną wyeliminowane i będziesz miał spokojną przestrzeń do pracy.

Istnieją dwa główne rodzaje ekranów akustycznych, które można zakupić. Pierwszy typ to typ stały, który zatrzymuje większość hałasu zewnętrznego. Drugi typ ekranów akustycznych działa poprzez wytworzenie czegoś, co nazywa się „akustycznym ekranem dźwiękowym” – zasadniczo przegrodą. Te ekrany akustyczne odpierają fale dźwiękowe, które dostają się do pomieszczenia i zapobiegają ich słyszalności. Ponieważ ekrany te mają tak silną odporność na fale dźwiękowe, dobrze sprawdzają się w utrzymaniu hałasu przed przenikaniem i tworzeniem rozproszenia.

Ekrany akustyczne poznaj z plusy płotu akustycznego w około dworek.

Najbardziej popularnym typem ekranów akustycznych jest wersja z panelami ułożonymi jeden na drugim. Panele te składają się z czterech małych paneli akustycznych, które są połączone ze sobą wzdłuż dwóch długich boków. Po otwarciu, górny panel całkowicie blokuje większość hałasu z wejścia, podczas gdy środkowy panel pozwala na ucieczkę niektórych dźwięków. Dolna część ułożonych paneli pozostaje otwarta, aby mogła przez nią wiać bryza.

Istnieje wiele innych rodzajów akustycznych ekranów biurowych, ale dwa główne typy są dość popularne. Najbardziej popularne modele są zazwyczaj typu stałego i dwustronne panele. Modele te są świetne, ponieważ dają dodatkową moc blokowania dźwięku bez konieczności poświęcania dużo w drodze redukcji hałasu. Dla pracowników biurowych, którzy potrzebują wszystkich redukcji dźwięku możliwe, a następnie te modele są idealne. Wystarczy upewnić się, że sprawdzić poziom hałasu przed wyborem dokładnego modelu chcesz, ponieważ wyższy poziom decybeli, tym więcej hałasu, które będą blokowane.


Dane adresowe:
Akte – Ogrodzenia – Kontakt
Akte Sp. z o.o.
ul. Morasko 17
61-680 Poznań
801 000 784
(61) 665 06 06
784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.