Przejdź do treści

Odzyskiwanie danych poznany usługa.

  • przez

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać skasowane pliki z Androida

Jeśli usunąłeś plik i chcesz go odzyskać, istnieje kilka sposobów, aby to zrobić. Najpierw upewnij się, że twoje urządzenie jest w trybie operacyjnym i ustaw je w trybie debugowania. Następnie zmień niektóre ustawienia na swoim urządzeniu z systemem Android. Gdy Twoje urządzenie znajdzie się w tym trybie, nie powinieneś mieć problemu z odzyskaniem usuniętych plików.

iMyFone D-Back

Jeśli straciłeś dane z urządzenia z systemem Android, iMyFone D-Back może być właśnie narzędziem, którego potrzebujesz. Ten program jest poświęcony pomocy użytkownikom odzyskać dane z ich uszkodzonych urządzeń, a to jest bezpieczne w użyciu. Jego liczne funkcje obejmują transfer plików, lustro ekranu i zmianę lokalizacji. Oferuje również niezawodne kontrole rodzicielskie. Obsługuje również edycję wideo i usuwanie znaków wodnych.

iMyFone D-Back jest dostępny w różnych przedziałach cenowych i obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Ma trzy główne metody odzyskiwania, a możesz użyć jednego z nich, aby odzyskać usunięte dane nawet z niezakorzenionego telefonu. Proces odzyskiwania jest bezpieczny i wymaga trzech prostych kroków, aby przywrócić utracone dane.

iMyFone D-Back jest w stanie odzyskać ponad 11 różnych typów plików Androida. Obsługuje przywracanie danych zarówno z kopii zapasowych lokalnych, jak i w chmurze. Ten program oferuje również funkcję podglądu, która pozwala zobaczyć pliki na urządzeniu przed próbą ich odzyskania. Może również eksportować dane do plików CSV lub VCF. Ten program jest bardzo łatwy w użyciu i pochodzi z wielu różnych funkcji.

D-Back for Android obsługuje również odzyskiwanie danych z uszkodzonych wodą urządzeń z systemem Android. Możesz również użyć go do odzyskania danych z czarnych ekranów. Ponadto może pomóc w odzyskaniu danych z WhatsApp, w tym wiadomości, załączników i filmów. Jeśli Twoje urządzenie posiada kopię zapasową Google, iMyFone D-Back może je również odzyskać.

Kolejną cechą iMyFone D-Back jest możliwość odzyskiwania danych z urządzeń z systemem iOS. To oprogramowanie pozwala wybrać, które typy danych chcesz odzyskać. Posiada folder podglądu, który pozwala wybrać ważne dane i zapisać je za pomocą jednego kliknięcia. Możesz pobrać iMyFone D-Back na stronie internetowej iMyFone. Po zainstalowaniu programu, otwórz go. Następnie możesz rozpocząć odzyskiwanie utraconych danych.

iMyFone D-Back Android data recovery jest potężny i łatwy w użyciu. Obsługuje ponad 22 formaty plików i może nawet odzyskać dane z uszkodzonych urządzeń. W przeciwieństwie do innych narzędzi do odzyskiwania danych, nie wymaga dostępu root do przywracania danych.

Tenorshare UltData

Narzędzie do odzyskiwania danych Tenorshare UltData for Android może być używane do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android bez konieczności rootowania urządzenia. Po pobraniu programu na komputer, możesz podłączyć urządzenie z Androidem i rozpocząć odzyskiwanie danych. Wykryje różne typy plików, w tym zdjęcia, filmy, pliki audio, dokumenty i dane WhatsApp. Po zeskanowaniu pozwoli Ci wybrać pliki, które chcesz odzyskać.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Tenorshare UltData for Android działa na wielu modelach Androida. Jego prosty interfejs został zaprojektowany tak, aby maksymalnie ułatwić odzyskiwanie danych, a presety tworzenia kopii zapasowych jednym kliknięciem sprawiają, że jest to wygodne nawet dla początkujących użytkowników. Co więcej, oferuje szybkie tworzenie kopii zapasowych, nawet w przypadku tysięcy zdjęć.

Użytkownicy mogą korzystać z Tenorshare UltData for Android, aby odzyskać utracone lub usunięte pliki bez konieczności rootowania urządzenia. Działa również ze wszystkimi popularnymi markami telefonów komórkowych. Wskaźnik odzyskiwania oprogramowania jest doskonały, a także jest bardzo konkurencyjny cenowo. Ponadto obsługuje szeroką gamę typów plików, w tym dane biznesowe WhatsApp, wiadomości WeChat i niezliczone inne typy danych.

Tenorshare UltData for Android to bardzo łatwy w użyciu program, który pomoże Ci odzyskać utracone lub usunięte pliki na Androida bez rootowania. Dzięki swoim zaawansowanym technikom zaoszczędzi Ci również sporo czasu. Ponadto program jest wyposażony w kompleksowe instrukcje przewodnika, samouczki wideo i inne funkcje, które pomogą Ci odzyskać dane, których potrzebujesz.

Jako dodatkowy bonus, użytkownicy mogą wypróbować UltData dla Androida za darmo przez okres próbny przed koniecznością zakupu pełnej wersji. W tym czasie użytkownicy mogą zobaczyć podgląd funkcjonalności aplikacji i będą zachęcani do jej zakupu. Co więcej, jest to całkowicie bezpieczne i można odzyskać utracone dane w ciągu kilku minut.

Tenorshare UltData for Android to jeden z najlepszych programów do odzyskiwania danych dostępnych na rynku. Może odzyskać wiele utraconych danych, w tym usunięte zdjęcia, filmy, wiadomości WhatsApp i dokumenty. Oprócz odzyskiwania usuniętych plików, program obsługuje również wszystkie popularne urządzenia z systemem Android, w tym Android 4.4 Kitkat, a także inne wersje systemu Android.

DiskDrill 4

Jeśli straciłeś dane ze swojego smartfona z Androidem, możesz je łatwo odzyskać za pomocą Disk Drill. Narzędzie to obsługuje tryb USB Mass Storage, dzięki czemu ma dostęp do partycji pamięci urządzenia. Działa dobrze ze smartfonami Nexus i Galaxy, a także z każdym tabletem z Androidem. Jednak może być konieczne, aby najpierw rootować swoje urządzenie. Program poprowadzi Cię przez ten proces i udzieli wskazówek dotyczących osiągnięcia najlepszej stopy odzysku.

Disk Drill to skuteczne narzędzie do odzyskiwania danych, które może odzyskać usunięte pliki, zdjęcia, filmy i dokumenty z różnych urządzeń z systemem Android. Obsługuje zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne karty pamięci. Disk Drill jest niezwykle łatwy w użyciu, nawet jeśli nie jesteś zaawansowanym technicznie użytkownikiem. Oprogramowanie ma prosty trzyetapowy proces, którego możesz użyć, aby odzyskać swoje dane.

Program posiada kilka potężnych funkcji. Można odzyskać usunięte dokumenty, zdjęcia, filmy i bazy danych. Może również odzyskać dane z pudełek telewizyjnych i tabletów z systemem Android. Oprogramowanie pozwala również na wstrzymanie skanowania, dzięki czemu można je wznowić później. Inną przydatną cechą tego programu jest możliwość zapisania danych pomimo ich zablokowania.

Narzędzie do odzyskiwania danych z systemu Android jest dobrym wyborem dla użytkowników z zakorzenionymi urządzeniami. Może odzyskać dane z różnych formatów plików, a nawet może odzyskać dane z uszkodzonego lub uszkodzonego urządzenia. Oferuje również szereg funkcji tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych oraz obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android, od 2.3 do 9.0. Jest również przydatny do odzyskiwania danych z karty SIM lub SD, która przeszła przez reset fabryczny.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Disk Drill 4 for Android oferuje dostęp do karty SD i pamięci wewnętrznej zrootowanego urządzenia. Dzięki oprogramowaniu można łatwo przywrócić usunięte dane z pamięci wewnętrznej i karty SD. Wysokiej jakości algorytmy odzyskiwania tego oprogramowania są niezawodne i łatwe w użyciu.

DiskDrill to łatwy w użyciu program do odzyskiwania danych, który może odzyskać usunięte i utracone pliki. Jest w stanie odzyskać dane na dwa sposoby: Głębokie skanowanie i szybkie skanowanie. Program ten posiada również funkcję undeletion, która umożliwia odzyskanie danych, które były chronione hasłami. Dodatkowo w razie potrzeby można wstrzymać i zapisać proces skanowania. Może również odzyskać dane z nośników wymiennych, takich jak USB.

Dr. Fone

Jednym z najlepszych sposobów na odzyskanie usuniętych danych z urządzeń z systemem Android jest użycie narzędzia do odzyskiwania danych, takiego jak Dr. Fone. Program jest łatwy w użyciu i pomoże Ci przywrócić usunięte pliki za pomocą kilku kliknięć. Po pierwsze, musisz podłączyć swoje urządzenie do komputera. Aby to zrobić, powinieneś włączyć tryb debugowania USB na swoim urządzeniu. Aby to zrobić, wykonaj kroki dostarczone przez oprogramowanie. Po wykonaniu tych czynności możesz rozpocząć skanowanie urządzenia, aby znaleźć usunięte pliki.

Po sparowaniu telefonu z komputerem można rozpocząć proces odzyskiwania danych. Musisz włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu i włączyć autoryzację w telefonie. Musisz również upewnić się, że Twoje urządzenie z systemem Android jest w trybie odzyskiwania. Po wykonaniu kroków, możesz wyświetlić zeskanowane dane na ekranie głównym. Możesz kliknąć opcję „Odzyskaj” w prawym dolnym rogu, aby odzyskać określone pliki. Po odzyskaniu plików możesz wybrać dla nich miejsce przechowywania.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Wondershare Dr. Fone może również odzyskać dane z większości urządzeń z systemem iOS, a także z kopii zapasowych iTunes dla wszystkich modeli. Jest to niezawodne narzędzie, które działa dobrze z systemem Windows i Mac. Urządzenia z systemem Android można również łatwo przywrócić za pomocą tego oprogramowania, a także obsługuje różne wersje urządzeń z systemem Android. Przed rozpoczęciem korzystania z tego programu do odzyskiwania danych upewnij się, że Twoje urządzenie jest w trybie aktualizacji oprogramowania układowego, abyś mógł odzyskać dane.

Program ma kilka funkcji do odzyskiwania usuniętych plików Androida. Wśród tych funkcji jest jego funkcja odzyskiwania danych, która może odzyskać usunięte dane bez rootowania, a także tryb głębokiego odzyskiwania, który pozwala odzyskać głęboko usunięte pliki. Program obsługuje nawet odzyskiwanie z uszkodzonych urządzeń Samsung. Oprócz odzyskiwania danych, aplikacja może również przywrócić pliki audio i wideo Androida.

Oprócz przywracania usuniętych danych, narzędzie to przeznaczone jest do zarządzania danymi i zarządzania urządzeniami. Oferuje takie funkcje jak tworzenie kopii zapasowych danych, nagrywanie ekranu i zdalne odblokowywanie telefonu. Posiada również zaawansowane funkcje, takie jak przywracanie utraconych kontaktów, wiadomości i albumów ze zdjęciami. Ponadto obsługuje system Windows, macOS i iOS.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]