Przejdź do treści

Odzyskiwanie danych sygnatury niezawodnego obsługi.

  • przez

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać usunięte pliki z urządzenia z systemem Android

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, aby odzyskać usunięte dane z urządzenia z systemem Android, jest zaprzestanie używania go do przechowywania nowych danych. Obejmuje to nagrywanie filmów, aktualizację aplikacji i pobieranie nowych rzeczy. W niektórych przypadkach może to oznaczać nadpisanie danych, które próbujesz odzyskać. Jest to jeden z głównych powodów, dla których niektórzy ludzie mówią, że ich dane są trwale utracone po ich usunięciu.

Odzyskaj usunięte lub utracone pliki z urządzeń z systemem Android

Jeśli straciłeś ważne pliki na urządzeniu z systemem Android, możesz je odzyskać za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych Androida. To oprogramowanie działa na zrootowanych urządzeniach z systemem Android i może odzyskać utracone lub usunięte pliki z pamięci wewnętrznej urządzenia. Może nawet odzyskać pliki tekstowe i pliki multimedialne. Oprogramowanie jest kompatybilne z różnymi urządzeniami z systemem Android i kartami SD, a także obsługuje większość wersji systemu operacyjnego.

Niezależnie od tego, czy pliki pochodzą z aplikacji poczty elektronicznej, czy galerii zdjęć, użytkownicy systemu Android mogą łatwo odzyskać usunięte pliki za pomocą pamięci masowej w chmurze lub specjalistycznego oprogramowania do odzyskiwania danych. Metody te działają nawet wtedy, gdy usunąłeś je przypadkowo z urządzenia, ponieważ pliki nie są naprawdę usuwane z pamięci masowej urządzenia, ale po prostu przenoszone między folderami i oznaczane jako „dostępne do użycia”. Musisz jednak działać szybko, aby odzyskać utracone lub usunięte pliki z urządzeń z systemem Android.

Chociaż te metody nie są niezawodne, są doskonałym sposobem na odzyskanie utraconych lub usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Na początek musisz upewnić się, że przestaniesz używać swojego telefonu tak szybko, jak to możliwe. To zapewni, że twoje pliki zostaną bezpiecznie odzyskane. Konieczne jest również natychmiastowe użycie oprogramowania do odzyskiwania danych z systemu Android.

Po podłączeniu karty SD do komputera, oprogramowanie automatycznie rozpocznie skanowanie karty SD w poszukiwaniu brakujących plików. Po zakończeniu skanowania, oprogramowanie przedstawi Ci listę odzyskanych plików. Po wybraniu plików, które chcesz, możesz wyświetlić ich podgląd, a następnie kliknąć „Odzyskaj”, aby je przywrócić. Jeśli proces się powiedzie, będziesz miał odzyskane wszystkie usunięte pliki z urządzenia z systemem Android.

Dobre oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida pozwoli Ci odzyskać usunięte lub utracone pliki z Twojego urządzenia. Program działa z kilkoma rodzajami plików, w tym wiadomości tekstowych, dokumentów i kontaktów. Dodatkowo, oprogramowanie jest w stanie selektywnego odzyskiwania plików, więc można przywrócić tylko pliki, które chcesz. Z Android odzyskiwania danych, będziesz mógł wybrać, które pliki chcesz odzyskać i które chcesz zachować.

Dobre narzędzie do odzyskiwania danych na Androida będzie w stanie przywrócić usunięte pliki bez rootowania urządzenia. Pozwoli Ci również odzyskać usunięte dane z kopii zapasowej w chmurze. Możesz nawet odzyskać pliki z zewnętrznej karty SD. Możesz nawet być w stanie przywrócić dane z menedżera plików w smartfonie, zbyt.

Odzyskaj utracone lub usunięte pliki z urządzenia Android

Jeśli chcesz odzyskać usunięte pliki z urządzenia z systemem Android, powinieneś najpierw zainstalować program do odzyskiwania danych. Te programy mają potężne funkcje, które pomogą Ci odzyskać utracone lub usunięte dane. Po zainstalowaniu jednego, możesz przeskanować swój telefon w poszukiwaniu usuniętych plików. Gdy oprogramowanie zakończy skanowanie telefonu, możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Oprogramowanie będzie następnie eksportować odzyskane pliki do komputera.

Usunięte pliki na Androida zostaną automatycznie usunięte z urządzenia po 30 dniach. Jednak nadal możesz odzyskać te pliki z karty SD. Aby to zrobić, najpierw musisz wyjąć kartę SD z telefonu i włożyć ją do adaptera USB na kartę SD (znanego również jako czytnik kart USB). Po wykonaniu tej czynności komputer powinien rozpoznać kartę SD jako dysk. Teraz możesz wybrać jeden z wielu programów do odzyskiwania danych dostępnych dla Androida.

Gdy program zakończy skanowanie, możesz wyświetlić podgląd odzyskanych plików i wybrać te, które chcesz odzyskać. Jeśli chcesz odzyskać dużą liczbę plików, można również wybrać, aby zrobić głębokie skanowanie. Jeśli masz dużą kartę SD, proces ten może zająć dużo czasu.

Korzystanie z narzędzia do odzyskiwania danych dla systemu Android pomoże Ci przywrócić usunięte pliki z urządzenia. Możesz wybrać usługę tworzenia kopii zapasowych w chmurze lub użyć dedykowanego programu. Większość z tych programów pozwoli Ci odzyskać usunięte pliki. Czas potrzebny do odzyskania utraconych plików będzie różny, więc ilość danych, które musisz odzyskać, będzie zależała od rodzaju danych, które straciłeś.

Jeśli przypadkowo usunąłeś pliki na swoim urządzeniu z systemem Android, musisz użyć skutecznego programu do odzyskiwania danych, aby je przywrócić. To oprogramowanie przeskanuje Twoje urządzenie w poszukiwaniu wszelkich plików, a także odzyska oryginalne formaty plików. Na szczęście większość z tych programów jest darmowa i może być używana na prawie wszystkich urządzeniach z systemem Android.

Użytkownicy Androida często przypadkowo usuwają pliki, zwłaszcza gdy próbują edytować lub usuwać dokumenty. Pliki te mogą również zostać utracone w przypadku ponownego uruchomienia lub aktualizacji urządzenia. Na szczęście możesz odzyskać usunięte pliki i przywrócić je na komputer. Programy te pomogą Ci również znaleźć usunięte pliki, które zostały utracone podczas ostatniej aktualizacji.

Jeśli przypadkowo usunąłeś pliki na swoim urządzeniu z systemem Android, ważne jest, aby wiedzieć, co się stało. Ważne jest, aby zachować bezpieczeństwo urządzenia, aby nie musieć tracić kolejnych ważnych plików. Pamięć masowa na urządzeniu jest najbardziej narażonym miejscem na utratę danych. I musisz upewnić się, że nie usuniesz nic nowego do niego, jeśli nie chcesz ryzykować bezpieczeństwa urządzenia.

Niektóre programy do odzyskiwania danych będą cię obciążać. Niektóre z nich są darmowe, ale pozwalają tylko odzyskać ograniczoną liczbę usuniętych plików. Nie ma jednak gwarancji, że będziesz w stanie odzyskać wszystkie swoje pliki. Tak więc, ważne jest, aby wybrać program ostrożnie. I pamiętaj, aby zachować bezpieczeństwo urządzenia podczas korzystania z programu do odzyskiwania danych.

Odzyskaj utracone lub usunięte pliki z urządzenia Android bez komputera

Jeśli masz komputer, możesz być w stanie odzyskać utracone lub usunięte pliki z urządzenia z systemem Android, ale potrzebujesz programu, który może uzyskać dostęp do urządzenia. Na szczęście istnieje kilka opcji. Po pierwsze, musisz włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu. Dzięki temu możesz podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera. Następnie należy wybrać pliki, które chcesz odzyskać.

Drugą opcją jest użycie specjalistycznego oprogramowania do odzyskiwania danych z urządzenia. Programy te są przeznaczone do odzyskiwania usuniętych danych. Mogą pomóc w odzyskaniu utraconych danych z większości urządzeń z systemem Android. Są one ogólnie bezpieczniejsze i mają wyższy wskaźnik sukcesu. Ale nie gwarantują odzyskania danych.

Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na program, możesz użyć aplikacji na Androida. Możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych lub oprogramowania pc, aby przywrócić usunięte pliki na urządzeniu. Aby to zrobić, musisz rootować swoje urządzenie. Gdy już to zrobisz, będziesz miał dostęp do opcji deweloperskich i aplikacji na Androida.

Jeśli obawiasz się tego procesu, możesz zainstalować aplikację do odzyskiwania danych Androida dla swojego urządzenia. Może pomóc w odzyskaniu usuniętych zdjęć i filmów z pamięci wewnętrznej urządzenia. Ponadto może odzyskać pliki WhatsApp z urządzenia. Inną opcją jest rootowanie urządzenia z systemem Android, aby odzyskać z niego pliki. Aby zainstalować aplikację do odzyskiwania danych, będziesz potrzebował urządzenia z systemem Android, które obsługuje debugowanie USB.

Chociaż oprogramowanie do odzyskiwania plików na Androida jest łatwiejsze niż jego odpowiednik na komputerze, nie zawsze jest możliwe odzyskanie usuniętych plików bez komputera. Zależy to od typu pliku i lokalizacji. Jednak większość aplikacji pochodzi z funkcjami odzyskiwania danych, które mogą pomóc w odzyskaniu utraconych danych. Możesz także użyć aplikacji do odzyskiwania danych innej firmy, aby odzyskać utracone lub usunięte pliki z urządzenia z systemem Android bez komputera.

Świetny program do odzyskiwania danych jest dostępny za darmo. Niektóre z tych narzędzi są wolne od wirusów i mają wysoki wskaźnik sukcesu odzyskiwania. Możesz pobrać bezpłatną wersję tych programów ze sklepu Google Play lub Amazon. Możesz także pobrać wolną od reklam wersję oprogramowania do odzyskiwania danych na Androida i użyć go do tworzenia kopii zapasowych danych.

Po pobraniu oprogramowania do odzyskiwania danych Android, powinieneś podłączyć urządzenie z Androidem do komputera za pomocą kabla USB. Umożliwi to podgląd usuniętych plików przed ich odzyskaniem. Następnie możesz wybrać te, które chcesz przywrócić. Jeśli przypadkowo usunąłeś ważne dokumenty, takie jak wiadomości tekstowe, możesz je odzyskać za pomocą tego narzędzia.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android może pomóc w odzyskaniu utraconych plików i zdjęć. Programy te są zaprojektowane do pracy na prawie każdym urządzeniu z systemem Android. Oprogramowanie pomaga również odzyskać pliki z zewnętrznej pamięci masowej.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]