Przejdź do treści

Odzyskiwanie danych z dysku darmowych programów tylko do programowych uszkodzeń.

  • przez

Odzyskiwanie danych Dwa z najbardziej wydajnych programów do odzyskiwania zdjęć

photo
Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku darmowy program vs. doświadczonyy serwis.

Odzyskiwanie danych Bez względu na to, jaki rodzaj telefonu posiadasz lub jakiego urządzenia używasz do uruchomienia tego telefonu, szanse na to, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że skończysz tracąc jakieś cenne dane na nim. Czy jest to ważne zdjęcie lub dokument, który myślałeś, że zawsze będzie tam, gdzie jest, możesz szukać najbardziej skutecznego sposobu, aby odzyskać swoje dane. W tym artykule omówimy dwie metody, których możesz użyć, aby skutecznie odzyskać utracone dane. Po przeczytaniu tego artykułu, będziesz uzbrojony w informacje, których potrzebujesz, aby zdecydować, która metoda będzie najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom.

Przywracanie danych toteż potrafisz przetrzeć nieodpłatnym konceptem.

Zanim dojdę zbyt daleko, pozwól mi tylko powiedzieć, że dwa sposoby wymienione tutaj nie są najbardziej zalecanym sposobem osiągnięcia android odzyskiwania danych. Odzyskiwanie danych https://centreofyouruniverse.com/odzyskiwanie-danych-z-nosnika-danych-darmowe-programy-a-praca-fachowca/ Upewnij się, że dodajesz zarówno darmowe i płatne aplikacje android podczas tworzenia tej listy. Każdy program na tej liście jest zatwierdzony przez Google, więc są one bezpieczne w użyciu. Jednak niektóre programy mogą być adware lub spyware, które mogą zaszkodzić Twojemu komputerowi. Więc pamiętaj, aby przeczytać recenzje przed zakupem.

Przywracanie danych spośród kręgu pańszczyzna takie są właściwości zrezygnowania do dziennika.

Najprostszą metodą odzyskiwania danych jest użycie oprogramowania do klonowania dysków Easeus PC Plus. To oprogramowanie będzie działać na prawie każdym komputerze z zainstalowanym systemem Windows XP lub Vista. Wystarczy kliknąć przycisk „Clone Disk” w menu głównym i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Nie potrzebujesz żadnych specjalnych narzędzi ani sterowników, co oznacza, że każdy komputer z działającym systemem operacyjnym powinien być w stanie uruchomić to oprogramowanie.

Odtwarzanie danych spośród pendrivzrób więc przed powierzysz do profesjonalisty.

Jeśli chcesz trochę więcej elastyczności, istnieje również wiertarka dysku z Easeus. Ten program jest świetny dla tych, którzy mają dużo zdjęć lub innych plików, aby spróbować odzyskać. Aby użyć wiertła dysku, po prostu zaznacz zdjęcie lub inny plik i naciśnij ikonę „wiertła dysku”. Spowoduje to umieszczenie wybranego pliku w koszu programu. Jest to wygodny sposób, aby natychmiast przywrócić pliki, jeśli kiedykolwiek Kosz zostanie opróżniony. Ta funkcja podglądu pozwala również wiedzieć, jak wiele plików zostanie odzyskanych, więc wiesz, czy trzeba wykonać kopię zapasową więcej danych, czy nie.

Odzyskiwanie danych za pomocą programu Disk Digger może być bardziej skomplikowane niż to, co opisywały dwa poprzednie programy. Aby skorzystać z programu Disk Digger, należy najpierw podłączyć dysk zewnętrzny lub USB do komputera. Następnie należy otworzyć preferencje programu. Dokonujemy kilku prostych zmian w preferencjach i klikamy na zakładkę „Dysk”. Następnie kliknij „Utwórz partycję”, aby utworzyć partycję podstawową na dysku wewnętrznym, a następnie kliknij „Otwórz”.

Trzecim rodzajem oprogramowania do odzyskiwania danych dla komputerów z systemem Windows jest program, który pozwala na wykonanie zrzutu dysku i przywrócenie zawartości dysków. Wybierając zakładkę „snapshot”, zobaczysz podgląd dysków i ich aktualny stan. Aby odzyskać dane, wystarczy wybrać migawkę na liście i kliknąć „Take Snapshot”. Pojawi się komunikat informujący, że obraz został pomyślnie zapisany i rozpocznie się tworzenie kopii zapasowej.

Przywracanie danych z telefonu w owym odciąży honorowy program.

Ostatnie dwa programy do odzyskiwania danych, które omówimy, to najlepsze dostępne oprogramowanie do odzyskiwania kart pamięci. Najlepsze z tych programów to program PhotoShop Express PC, a także program Memory Safe PC. Programy te mają największą zdolność do odzyskiwania utraconych zdjęć lub filmów. Jeśli przechowujesz swoje zdjęcia lub filmy na karcie SD, zarówno program PhotoShop Express, jak i program Memory Safe to najlepsze sposoby na przywrócenie danych.

Oba te programy oferują doskonałe rozwiązanie do skanowania i obrazowania. PhotoShop Express posiada podgląd obrazów, które będzie skanować i może być użyty do stworzenia listy kart, na których należy zapisać obrazy. Oprogramowanie Memory Safe posiada podgląd, jak również, i może być używany do skanowania całego dysku i zrobić listę wszystkich utraconych elementów. Po wybraniu, aby zapisać element na wybranej karcie SD, program automatycznie rozpoczyna proces skanowania karty SD. Jest to świetny sposób na odzyskanie tego jednego ważnego zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *